• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود

درباره ما

ما بر آنیم که دوره‌های آموزش گردشگری را باکیفیت بالا، به صورت کاربردی، و با روش‌های مدرن - در هر زمان و هر مکان - در دسترس همگان قرار دهیم تا از این طریق هم به ارتقاء و پیشرفت شغلی فعالان صنعت گردشگری کمک کنیم و هم در رشد و توسعه‌ی این صنعت سهیم باشیم.

درباره ما

شرکت آموزشی و پژوهشی مارکوپولو

شرکت آموزشی و پژوهشی مارکوپولو، به عنوان یکی از مجموعه‌های وابسته به هلدینگ مارکوپولو، در پاییز سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید. این شرکت از بدو تاسیس تاکنون موفق به برگزاری دوره‌های تخصصی کوتاه‌مدت و بلندمدت، کارگاه‌های آموزشی، و سمینارها و گردهمایی‌های متعدد در تهران و سایر شهرها شده است. این شرکت همچنین با موسسات تخصصی گردشگری در داخل و خارج از کشور تفاهم‌نامه همکاری داشته و اقدام به برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مشترک می‌نماید.

شرکت آموزشی و پژوهشی مارکوپولو با بهره‌گیری از دانش به‌روز و با همکاری اساتید برجسته و مجرب مورد تایید وزارت میراث فرهنگی، گردشگری، و صنایع دستی، ضمن تلاش جهت ارائه دوره‌های آموزشی دانش‌‌بنیان و کاربردی، به ایجاد و بهره‌گیری از فرصت‌ها و موقعیت‌های حرفه‌ای برای فراگیران نیز توجه می‌نماید. 

آموزش گردشگری

با مارکوآکادمی گام بعدی را مطمئن بردارید

هر دانش و مهارتی که برای حرفه‌ای شدن در صنعت گردشگری و دستیابی به اهداف فردی و شغلی‌تان نیاز دارید را تمام و کمال در مارکوآکادمی کسب خواهید کرد

درباره ما

هلدینگ گردشگری مارکوپولو

بنیانگذاران و موسسین گروه مارکوپولو جمعی از مدیران، پیش‌کسوتان و دست‌اندرکاران شرکت‌های خدمات مسافرتی و گردشگری فعال کشور می‌باشند که همگی دارای سابقه‌ای درخشان در ارائه خدمات شایسته به گردشگران داخلی و خارجی هستند. در سال ۱۳۸۴ مارکوپولو به عنوان اولین شرکت عمده فروش تور در ایران با ارائه خدماتی موفق و منحصر به فرد در حوزه تورگردانی انبوه ورود یافت و با ایجاد شبکه گسترده فروش و تحت پوشش داشتن بیش از ۳۰۰ دفتر خدمات مسافرتی در سراسر ایران، توفیق یافت نام مارکوپولو را به عنوان برندی نمونه در حوزه گردشگری معرفی نماید و خدمات استاندارد و با کیفیت بالای حرفه‌ای را در حوزه تورگردانی به گردشگران ارائه نماید.

مطالعات طرح ایجاد اولین هلدینگ سفر با بررسی هلدینگ‌های موفق در کشورهای فعال در عرصه گردشگری در سال ۱۳۸۶ در دستور کار قرار گرفت و سرانجام شرکت سهامی عام توسعه گردشگری مارکوپولو به عنوان اولین هلدینگ سفر در کشور پس از طی مراحل اداری و قانونی و برگزاری مراسم افتتاح رسمی در شهریور ماه سال ۱۳۸۸ در راستای تحقق چشم‌انداز شرکت جهت رسیدن به توسعه گردشگری پایدار با رعایت استانداردهای حرفه‌ای، پا به عرصه این صنعت نهاد و در خدمت صنعت گردشگری کشور قرار گرفت.

شرکت‌های تخصصی هلدینگ مارکوپولو

 شرکت توسعه گردشگری مارکوپولو به صورت یک شرکت سرمایه گذاری هلدینگ گردشگری در حوزه های مختلف این صنعت فعالیت می نماید و فعالیتهای حرفه ای و تخصصی خود را با رویکرد توسعه تورگردانی حرفه ای درقالب هفت شرکت تخصصی به صورتی منسجم و هماهنگ ارائه می نماید.

شرکت ایرانگردی
شرکت سفرهای خارجی
مرکز تورهای ورودی
شرکت آموزش و پژوهش
شرکت گردشگری الکترونیک
شرکت طبیعت‌گردی
شرکت گردشگری سلامت
شرکت هتل‌های زنجیره‌ای

آموزش گردشگری

برای جایگاه برتر مهیا شوید

با افزایش دانش و مهارت‌های گردشگری، حرفه‌ی خود را به مرحله بالاتر ارتقاء دهید و از فرصت‌های جدید برای دستیابی به اهداف و کسب موفقیت بهره ببرید