کارت تورلیدری انجمن اروپا (ETOA: EUROPE TRAVEL OPERATOR ASSOCIATION)

 

کارت تورلیدری انجمن گردشگری اروپا (ETOA: European Tourism Association)

انجمن گردشگری اروپا (ETOA: Europe Tourism Association) متشکل از بیش از۸۵۰ عضو از سراسر اروپاست. این اعضا شامل همه عرضه‏ کنندگان خدمات گردشگری اروپا اعم از سازمان‏ های گردشگری، عمده‏ فروشان، واسطه‏ ها، جاذبه ‏های گردشگری و… می‏ باشد. ETOA پلت‏فرم مناسب و بی‏ نظیری برای شبکه ‏سازی و ارتباطات سازمان‏ های گردشگری (B2B) در صنعت فراهم می‏ کند. مقر این انجمن تجاری،در شهر لندن است و تمامی ترتیبات برگزاری جلسات کمیسیون‏ های انجمن، مدیریت و بازاریابی رویدادها، امور مربوط به وب‏سایت انجمن، ارتباط با اعضای انجمن و… در این مقر انجام می‏ شود.
یکی از خدمات انجمن تورلیدری اروپا برای اعضا، ارائه کارت‏ های تورلیدری ETOA است. این کارت‏ ها با دریافت مبلغی مشخص، تنها برای دارندگان مدرک معتبر راهنمای تور که شرکت آن‏ها عضو ETOA است، صادر می‏ شود. مدت‏ زمان اعتبار کارت تورلیدری ETOA، به مدت یک سال و تا ۳۱ مارچ سال بعد است و در صورت مفقود شدن کارت طی این مدت، ETOA قادر به صدور مجدد آن برای افراد است. همچنین این کارت سالانه قابل تمدید است.
هلدینگ گردشگری مارکوپولو که از پیشگامان توسعه صنعت گردشگری ایران و دارای سال ‏ها تجربه فعالیت در عرصه‏ های مختلف گردشگری است، از سال ۲۰۰۹ به‏ عضویت انجمن تورلیدری اروپا درآمده و این فرصت را در اختیار راهنمایان تور علاقمند ایران قرار داده است تا با ارائه مدارک لازم، بتوانند صاحب این کارت شوند. مزیت عمده این کارت برای دارنده آن، علاوه بر داشتن نوعی کارت شناسایی معتبر بین‏ المللی، پذیرفته ‏شدن جایگاه شخص در صنعت گردشگری اروپا است.

One thought on “کارت تورلیدری انجمن اروپا (ETOA: EUROPE TRAVEL OPERATOR ASSOCIATION)

  • سلام
    من سالها در ایران تورلیدری کردم و به کشورهای زیادی هم سفر کردم.
    اما در حال حاضر ساکن اروپا هستم.
    آیا امکانش هست بدون اینکه حضوری به دفتر شرکت مراجعه کنم با ایمیل مدارکم و ارسال مبلغ مورد نیاز، برای دریافت کارت تورلیدری انجمن اروپا اقدام کنم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *